Vadības 
konsultāciju nodaļa

Vadības konsultāciju komanda piedalās projektu īstenošanā, vienlaikus arī risinot sabiedrībai, publiskā sektora organizācijām un uzņēmumiem nozīmīgus izaicinājumus.  Komanda apvieno kolēģus ar dažādām prasmēm un talantiem, un to vieno aizrautība rast risinājumus dažādiem izaicinājumiem un apņēmība sasniegt izcilību.
Media player
Risini sabiedrībai nozīmīgus izaicinājumus


Iespēja īstenot projektus sadarbībā ar Eiropas Komisiju, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku, Latvijas valsts pārvaldes iestādēm un privātā sektora uzņēmumiem, kas bieži vērsti uz ieguvumiem plašākai sabiedrībai.

​​​

Iegūsti starptautisku 
pieredzi

Regulāra sadarbība ar kolēģiem ārvalstīs, iespēja doties komandējumos un pieredzes apmaiņas braucienos uz citām valstīm un iegūt globālu perspektīvu. 

Mācies un pilnveido prasmes


Katrs konsultāciju projekts ir atšķirīgs, tāpēc ļoti bieži ir iespēja iegūt vai papildināt zināšanas dažādās jomās, kā arī nepieciešams rast jaunus un unikālus risinājumus.

Esi daļa no saliedētas komandas


Mūsu komandai patīk pavadīt laiku kopā arī ārpus darba. Regulāri piedalāmies prāta spēlēs, dodamies uz kopīgiem sporta treniņiem un organizējam citus saliedēšanās pasākumus.


Mūsu projekti:

Media player
Media player

Ja Tev:


  • Piemīt proaktīva un pozitīva attieksme un ir augsta atbildības sajūta;
  • Ļoti patīk darbs PowerPoint vai/un Word;

  • Piemīt problēmu risināšanas prasmes un vienmēr meklē jaunus veidus, kā uzlabot procesus;

  • Ir stipras pētnieciskās prasmes un patīk darbs ar tekstu;

  • Ir interese par vadības konsultāciju jomu. Ja neesi/nejūties pārliecināts/-a par darbu vadības konsultāciju jomā, bet Tev patīk izstrādāt dažādus pētnieciskos darbus, piemēram, bakalaura vai maģistra darbu vai interesēt tādi priekšmeti kā finanses, bizness, mārketings un citi sociālo un/vai humanitāro zinātņu priekšmeti - 


Tad vadības konsultāciju komanda ir īstā vieta Tev!

Iepazīsti citas vadības konsultāciju komandas:

Tehnoloģiju konsultācijas

Tehnoloģiju konsultāciju komanda ir digitālās transformācijas arhitekti, kas sniedz iespēju uzņēmumiem risināt rītdienas izaicinājumus – no pārdomātas IT startēģijas izstrādes līdz atbalstam jaunu tehnoloģiju un risinājumu ieviešanā.Darījumu konsultācijas

Darījumu konsultāciju komanda sniedz konsultācijas klientiem ar uzņēmumu apvienošananu un iegādi (M&A) saistītos jautājumos. Mūsu konsultanti nodrošina objektīvu situācijas analīzi, sniedz atbalstu visā darījuma norises ciklā, kā arī nodrošina pārrobežu vai citus nepieciešamos risinājumus sekmīgai darījuma norisei. 

Ilgtspējas konsultācijas

Mūsdienīgi biznesa līderi strādā ilgtspējīgi, iekļaujot komercdarbības stratēģijā sociālos, vides un pārvaldības aspektus. Mūsu komanda palīdz klientiem orientēties dinamiskajā normatīvā regulējuma vidē un rast efektīvākos risinājumus, kā nodrošināt ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, produktus un pakalpojumus.

Mūsu cilvēki. Viņu stāsti.

Iepazīsti mūsu sniegtās iespējas un pievienojies mūsu komandai!

Pievienojies mūsu talantu tīklam.
Pieraksties, lai saņemtu aktuālo informāciju par vakancēm, pasākumiem un citām iespējām. 
Iepazīsti tuvāk mūsu kultūru un kolēģus!