Darījumu konsultācijas

Darījumu konsultāciju komanda piedāvā plaša spektra pakalpojumus uzņēmumu apvienošanas un iegādes (M&A) jomā, lai palīdzētu klientiem sekmīgi realizēt darījumus. Pakalpojumu piedāvājums ietver konsultācijas darījumu vadībā, uzņēmumu padziļināto izpēti, vērtēšanu un finanšu modelēšanu, lai nodrošinātu skaidru un objektīvu priekštatu par darījuma potenciālu, rastu izdevīgākus darījuma noteikumus un radītu vērtību iegādājoties, atsavinot, apvienojot vai reorganizējot uzņēmumus.
Media player
Iespēja strādāt pie lielākajiem projektiem


Strādājam ar klientiem no dažādām nozarēm un pārsvarā ar lieliem ārvalstu uzņēmumiem. Projekti ir gan īstermiņa, gan ilgtermiņa, kas sniedz iespēju dažādot savu prasmju kopumu, iegūt padziļinātas zināšanas par konkrēto jomu un attīsta spēju pielāgoties.


Regulāri apmaināmies ar zināšanām

Strādājam kopā ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem kā vienota Baltijas komanda. Ļoti bieži projekta komandu pārstāv kolēģi  no vairākām valstīm, kas sniedz iespēju pieņemt stratēģiski pārdomātākos lēmumus, aptverot dažādas perspektīvas, un attīstīt savas profesionālās prasmes. 

Nepārtraukti mācies un attīsties


Mēs prioritizējam profesionālo attīstību un nodrošinām piekļuvi dažādām apmācību programmām, kā piemēram, sniedzam iespēju iegūt kādu no starptautiski atzītajiem 
sertifikātiem - CFA, CIMA, ACCA, u.c. Papildus tam, mūsu komanda piedalās nozares un PwC tīkla organizētās apmācībās un konferencēs. Atbalstoša un saliedēta komanda


Viens par visiem un visi par vienu – mūsu komandas devīze. Ārpus darba mums regulāri patīk sevi izaicināt prāta spēlēs, dodamies uz kopīgiem sporta treniņiem un organizējam citus saliedēšanās pasākumus.

Mūsu projekti:

PwC konsultē Gren uzņēmuma "Rīgas Enerģija" iegādē 

PwC Latvija konsultē vienu no vadošajiem enerģijas ražošanas uzņēmumiem Ziemeļeiropā uzņēmuma "Gren" saistībā ar uzņēmuma "Rīgas Enerģija" iegādi. 


PwC konsultē kredītu pārvadlības uzņēmuma Intrum AB Tehnol 

PwC darījumu konsultāciju komandas no Baltijas valstīm un Spānijas konsultēja kredītu pārvaldības uzņēmumu Intrum AB pārdošanas procesā. 


PwC konsultē Ramudden Global AVs Latvia SIA pārdošanas darījumā

PwC Latvija darījumu konsultāciju komanda kā vadošais finanšu konsultants pārstāvēja “Ramudden Global (Group)” GmbH tā grupas uzņēmuma SIA "AVS Latvija" 100% kapitāldaļu pārdošanā uzņēmuma vadībai.

Ja Tev:


  • Piemīt analītiskā un kritiskā domāšana;
  • Patīk pievērst uzmanību detaļām un vienlaikus Tu spēj redzēt kopbildi;
  • Ļoti patīk darbs ar Excel un apstrādāt un analizēt datus;
  • Piemīt problēmu risināšanas prasmes;
  • Ir interese par darījumu konsultāciju jomu.  Ja neesi/nejūties pārliecināts/-a par darbu konsultāciju jomā, bet Tev interesē tādi priekšmeti kā finanses, grāmatvedība, finanšu analīze, korporatīvās finanses, M&A un matemātika -

Tad darījumu konsultāciju komanda ir īstā vieta Tev!

Iepazīsti citas konsultāciju komandas:

Tehnoloģiju konsultācijas

Mūsu komanda ir digitālās transformācijas arhitekti, kas sniedz iespēju uzņēmumiem risināt rītdienas izaicinājumus. No pārdomātas IT startēģijas izstrādes līdz atbalstam jaunu tehnoloģiju un risinājumu ieviešanā.Vadības konsultācijas

Mūsu darījumu konsultāciju komanda konsultē klientus visos uzņēmumu apvienošanās un iegādes darījumu posmos. Komanda sniedz objektīvu viedokli par situāciju, palīdz visā darījuma dzīves ciklā, kā arī nodrošina pārrobežu risinājumus. 


Ilgtspējas konsultācijas

Mūsdienīgi biznesa līderi strādā ilgtspējīgi, iekļaujot komercdarbības stratēģijā sociālos, vides un pārvaldības aspektus. Mūsu komanda palīdz klientiem orientēties dinamiskajā normatīvā regulējuma vidē un rast efektīvākos risinājumus, kā nodrošināt ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, produktus un pakalpojumus.

Mūsu cilvēki. Viņu stāsti.

Iepazīsti sniegtās iespējas

Pievienojies mūsu talantu tīklam.
Pieraksties, lai saņemtu aktuālo informāciju par vakancēm, pasākumiem un citām iespējām. 
Iepazīsti tuvāk mūsu kultūru un kolēģus!