Revīzijas nodaļa

Dinamiska un uz detaļām vērsta komanda, kurā ir iespēja gūt plašu skatījumu par dažādiem biznesa modeļiem un strauji kāpt pa karjeras kāpnēm. Revīzijas komanda palīdz klientiem orientēties regulējumu sarežģītībā, analizē finanšu pārskatus un veicina uzticību un pārredzamību. Pievienojies mūsu revīzijas komandai, kurā darba pieeja balstīta uz inovatīviem risinājumiem!
Media player
Strauja un pārredzama karjeras izaugsme


Uzsākot darbu revīzijas nodaļā, tiks nodrošināta pārdomāta un mūsdienīga apmācību programma pieredzējušo PwC speciālistu vadībā. Šajās apmācībās apgūsi nepieciešamās prasmes un vairosi savas profesionālās zināšanas.

Starptautiskas mācību iespējas

Revīzijas nodaļas kolēģi regulāri dodas komandējumos un izmanto iespēju iegūt pieredzi, strādājot kādā no PwC tīkla birojiem visā pasaulē. Mūsu speciālisti ir devušies pieredzes braucienos uz tādām valstīm kā Jaunzēlande, Nīderlande, Somija, Zviedrija u.c.

Vērtīgi kontakti un ieskats dažādos uzņēmumos


Vienas sezonas laikā mūsu kolēģi strādā ar vairāk nekā 30 dažādiem klientiem, tāpēc Tev būs iespēja iegūt plašu redzējumu, kā arī zināšanas par dažādām industrijām un to specifiku. Izvēloties revidenta darbu, Tu iepazīsi daudzveidīgus biznesa modeļus un vairosi izpratni par uzņēmējdarbību. 

Saliedēta un atbalstoša 
komanda


Mūsu kolektīvā labprāt organizējam dažādas komandas saliedēšanās aktivitātes un kopā apmeklējam gan izklaidējošus, gan izzinošus pasākumus. Katru gadu audita sezonu atklājam un noslēdzam ar lielisku pasākumu, kā arī kopā piedalāmies sporta aktivitātes, apmeklējam teātri un citus pasākumus. 


Mīti par revidenta profesiju:

Arvien biežāk dzirdam dažādus jautājumus un pieņēmumus saistībā ar revīziju un auditora profesiju. Lai tos kliedētu, nolēmām ķerties tiem klāt un iztaujāt mūsu pašu cilvēkus - kā tad īsti ir?
Media player
Media player
Media player
Media player
Media player

Ja Tev:


  • Piemīt spēja pamanīt detaļas un Tu esi akurāts/-a;

  • Ir labas komunikācijas prasmes un vēlies strādāt komandā;

  • Patīk darbs ar Excel un piemīt loģiskā domāšana;

  • Ir vēlme strādāt dinamiskā darba vidē, esi enerģisks/-a un spēj pielāgoties mainīgām situācijām;

  • Ir interese par revīzijas jomu. Ja neesi/nejūties pārliecināts/-a par darbu revīzijas jomā, bet Tev patīk interesē tādi priekšmeti kā grāmatvedība, matemātika, statistika, finanses, biznesa vadība un/vai IT –


Tad revīzijas komanda ir īstā vieta Tev!

Iepazīsti citas revīzijas pakalpojumu nodaļas:

Risku vadība un revīzija

Risku vadības komanda sniedz atbalstu klientiem tādās jomās kā ilgtspēja, kiberdrošība un digitalizācija, kā arī iekšējās kontroles sistēmu jautājumos. Mūsu speciālisti apvieno dažādu funkciju padziļinātu ekspertīzi un vadošos tehnoloģiskos risinājumus, lai uzlabotu risku caurskatāmību, efektīvi reaģētu uz riska situācijām un nodrošinātu uzņēmumu sagatavotību nākotnes izaicinājumiem.


Kompetences centrs

Kompetences centra komandai ir izšķiroša loma ātrā un rūpīgā dokumentu apstrādē, pārbaudē un sistematizācijā. Šī komanda nodrošina precīzu un efektīvu datu pārvaldību, kā arī informācijas apmaiņu ikdienas darbā gan ar kolēģiem, gan klientiem. 
Mūsu cilvēki. Viņu stāsti.

Iepazīsti mūsu sniegtās iespējas un pievienojies mūsu komandai!

Pievienojies mūsu talantu tīklam.
Pieraksties, lai saņemtu aktuālo informāciju par vakancēm, pasākumiem un citām iespējām. 
Iepazīsti tuvāk mūsu kultūru un kolēģus!