Risku vadības un pārvaldības 
nodaļa

Mūsu speciālistiem ir plašas zināšanas par dažādām funkcijām un vadošajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas uzlabos uzņēmumu risku pārskatāmību, ļaus efektīvi reaģēt uz problēmsituācijām un sagatavoties iespējamiem draudiem dažādos uzņēmuma līmeņos. Ja vēlies rast risinājums, kas maksimizēs uzņēmuma potenciālu, pievienojies risku vadības komandai!  
Media player
Risini būtiskus izaicinājumus


Biznesa sarežģītības, regulatīvo izmaiņu un dažādu tehnoloģisko draudu laikmetā mūsu komandai ir būtiska loma organizāciju aizsardzībā, un tā risina globālas problēmas, kas palīdz uzņēmumiem orientēties strauji mainīgā vidē.


​​​

Starptautiskas izaugsmes iespējas

Cieši sadarbojamies gan ar kolēģiem Baltijas valstīs, gan Centrālajā un Austrumeiropas reģionā. Kolēģiem ir iespēja doties komandējumos un pieredzes apmaiņas braucienos uz citām valstīm un iegūt starptautisku perspektīvu.
Iepazīsti dažādus uzņēmumus


Tiešs darbs ar Latvijas uzņēmumiem, izstrādājot pakalpojumu piedāvājumus un pārdomātas stratēģijas, palīdzot uzņēmumiem efektivizēt ikdienas procesus. Regulāra pieredzes apmaiņa ar citiem PwC tīkla uzņēmumiem, lai rastu labākos risinājumus mūsu klientiem.


Motivējoša un atbalstoša komanda


Risku vadības komandai ir svarīga sadarbība un kopā tā ne tikai realizē visdažādākos projektus, bet nebaidās sevi izaicināt pavisam jaunos veidos gan kopīgi dodoties pārgājienos, gan iekarojot kalnu virsotnes ārpus Latvijas robežām.


Mūsu komandas:

Kiberdrošība

Biznesa digitalizācija rada nepieciešamību pēc jauniem inovatīviem risinājumiem, paaugstina konkurētspēju un veicina attīstību, tomēr tā vienlaikus rada draudus un jaunus izaicinājumus kiberdrošības un datu drošības kontekstā, kas uzņēmumiem liek pārskatīt pieeju savu sistēmu aizsardzībai.

Kibedrošības draudi ir dažādi un pastāvīgi mainās, tāpēc šī ir joma, kas pieprasa, ka Tu:

  • nepārtraukti vēlies apgūt jaunas zināšanas;

  • esi tehnoloģiju entuziasts;

  • vēlies risināt sarežģītas problēmas.

img1


Finanšu un ekonomikas noziegumi

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas (NILLTPF) un sankciju riski, kā arī šo risku pārvaldība ir aizvien būtisks izaicinājums uzņēmumiem. PwC komanda nodrošina atbalstu uzņēmumiem, veicot iekšējās kontroles sistēmas atbilstības un efektivitātes (t.sk. informācijas tehnoloģiju sistēmu) novērtējumu u.c. pakalpojumus.


Mūsu komandā ir pieredzējusi speciālisti, kuri apvieno finanšu, juridisko un tehnisko zināšanu bāzi, lai nodrošinātu visaptverošu un efektīvu pieeju NILLTPF un ar sankcijām saistīto risku efektīvai pārvaldībai.

img1

Ja Tev:


  • Piemīt analītiskā domāšana un prasme izmantot datu analīzes metodes;
  • Piemīt spēja izskaidrot sarežģītus konceptus un idejas komandas biedriem un klientiem;
  • Padodas novērtēt risku ietekmi uz biznesa procesiem un Tu pievērs uzmanību detaļām;

  • Ir svarīgi ievērot ētikas standartus un sagabāt konfidencialitāti;

  • Ir vēlme ikdienā piedalīties uzņēmumu stratēģijas un dažādu pārskatu izstrādē; 
  • Patīk nepārtraukti attīstīties un iegūt jaunas zināšanas;
  • Ir interese par risku vadības un pārvaldības jomu. Ja neesi/nejūties pārliecināts/-a par darbu šajā jomā, bet Tev interesē tādi priekšmeti kā matemātika, programmēšana, finanses, IT, uzņēmējdarbība, grāmatvedība vai sociālās zinātnes –


Tad risku vadības un pārvaldības komanda ir īstā vieta Tev!

Iepazīsti citas revīzijas pakalpojumu nodaļas:

Revīzijas pakalpojumi

Dinamiska un uz detaļām vērsta komanda, kurā ir iespēja gūt plašu skatījumu par dažādiem biznesa modeļiem un strauji kāpt pa karjeras kāpnēm. Revīzijas komanda palīdz klientiem orientēties regulējumu sarežģītībā, analizē finanšu pārskatus un veicina uzticību un pārredzamību.


Kompetences centrs

Kompetences centra komandai ir izšķiroša loma ātrā un rūpīgā dokumentu apstrādē, pārbaudē un sistematizācijā. Šī komanda nodrošina precīzu un efektīvu datu pārvaldību, kā arī informācijas apmaiņu ikdienas darbā gan ar kolēģiem, gan klientiemMūsu cilvēki. Viņu stāsti.

Iepazīsti mūsu sniegtās iespējas un pievienojies mūsu komandai!

Pievienojies mūsu talantu tīklam.
Pieraksties, lai saņemtu aktuālo informāciju par vakancēm, pasākumiem un citām iespējām. 
Iepazīsti tuvāk mūsu kultūru un kolēģus!