PwC Legal

Mēs esam viena komanda visiem biznesa izaicinājumiem. Sākot no stratēģiska padoma līdz strīdu risināšanai, mūsu komanda risina dažādus izaicinājumus ar precizitāti un uzticību. Mēs esam advokātu birojs ar piekļuvi juridiskajai ekspertīzei vairāk nekā 90 pasaules valstīs. Strādājam kopā ar PwC tīkla ekspertiem finanšu, nodokļu, biznesa un vadības konsultāciju, tehnoloģiju un citās jomās.  Sadarbojamies ar finanšu, nodokļu, biznesa un vadības konsultāciju, kā arī tehnoloģiju un citu jomu PwC tīkla ekspertiem vairāk nekā 90 pasaules valstīs.  
Media player
Daudzveidīgi projekti un klienti


Mūsu juristi cieši sadarbojas ar pieredzējušiem finanšu un nodokļu ekspertiem Latvijā un pasaulē. Komanda sniedz nepieciešamo atbalstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem no dažādām nozarēm, piemēram, būvniecība, ražošana, valsts pārvalde u.c., lai palīdzētu atrisināt šodienas problēmas un īstenotu klienta nākotnes ambīcijas.​​​


Iegūsti starptautisku 
pieredzi

PwC Legal Latvija ir daļa no globālā firmu tīkla, kas apvieno vairāk nekā 4000 juristu 90 valstīs visā pasaulē. Mūsu komandai ir iespēja strādāt pie starptautiskiem projektiem kopā ar PwC kolēģiem ārvalstīs un doties komandējumos un apmācībās uz dažādām Eiropas valstīm.
Inovatīvi risinājumiVides apzināšanās, sociālā atbildība un biznesa ētika ir tikai daži no būtiskajiem aspektiem, kas nākotnē prasīs vēl lielāku uzmanību. Mūsu starptautiskais PwC tīkls palīdz sekot līdzi globālajām tendencēm un nodrošina efektīvus rīkus inovatīvai problēmu risināšanai.

Atsaucīga un atbalstoša komanda


Vai esi pieredzējis eksperts vai vēl augstskolas students, Tu atradīsi atsaucīgus mentorus, kas palīdzēs gan profesionālos izaicinājumos, gan ar ko kopā pavadīt laiku kādās ārpusdarba aktivitātēs. Mūsu PwC Legal komanda rada vidi, kurā katrs var izpausties un justies iekļauts. 


Piesakies zinātnisko
darbu konkursam!

img2

Aicinām konkurences tiesību studentus un jaunos juristus pieteikties zinātnisko darbu konkursam konkurences tiesību jomā, un cīnīties par konkursa
galveno balvu 1500 EUR!Plašāk par konkursa
noteikumiem un norisi:
šeit


Ja Tev:


  • Piemīt spēcīga analītiskā domāšana, lai analizētu juridiskus jautājumus un veiktu izpēti;
  • Piemīt prasme identificēt problēmas un rast risinājumus;
  • Patīk pievērst uzmanību detaļām, piemīt precizitāte juridisku dokumentu, līgumu un vienošanos pārskatīšanā;
  • Ir ļoti labas komunikācijas prasmes;
  • Patīk strādāt gan komandā, gan individuāli;
  • Ir ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Ir interese par jurisprudences jomu. Ja neesi/nejūties pārliecināts/-a par darbu jurisprudences jomā, bet Tev interesē tādi priekšmeti kā vēsture, sociālās zinātnes, starptautiskās attiecības, bizness, ekonomika, finanses, u.c. -

Tad PwC Legal komanda ir īstā vieta Tev!

Iepazīsti citas
PwC Latvija komandas:

Nodokļu konsultācijas


PwC ir viens no pasaulē vadošajiem nodokļu pakalpojumu sniedzējiem, ar pārstāvību vairāk nekā 150 pasaules valstīs, t.sk. Latvijā, kur nodokļu konsultāciju komandu veido kompetenti un ļoti pieredzējuši jomas profesionāļi. Klienti ilgstoši sadarbojas ar mums, jo, sniedzot pakalpojumus, spējam apvienot gan dziļu izpratni par viņu uzņēmumu un attiecīgo uzņēmējdarbības virzienu, gan zināšanas par nodokļiem gan pasaules mērogā, gan individuālu valstu līmenī.

Vadības konsultācijas


Vadības konsultāciju komanda piedalās projektu īstenošanā, vienlaikus arī risinot sabiedrībai, publiskā sektora organizācijām un uzņēmumiem nozīmīgus izaicinājumus.  Komanda apvieno kolēģus ar dažādām prasmēm un talantiem, un to vieno aizrautība rast risinājumus dažādiem izaicinājumiem un apņēmība sasniegt izcilību.
Risku vadības un pārvaldības konsultācijas

Mūsu speciālistiem ir plašas zināšanas par dažādām funkcijām un vadošajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas uzlabos uzņēmumu risku pārskatāmību, ļaus efektīvi reaģēt uz problēmsituācijām un sagatavoties iespējamiem draudiem dažādos uzņēmuma līmeņos. Ja vēlies rast risinājums, kas maksimizēs uzņēmuma potenciālu, pievienojies risku vadības komandai! Mūsu cilvēki. Viņu stāsti.

Iepazīsti mūsu sniegtās iespējas un pievienojies mūsu komandai!

Pievienojies mūsu talantu tīklam.
Pieraksties, lai saņemtu aktuālo informāciju par vakancēm, pasākumiem un citām iespējām. 
Iepazīsti tuvāk mūsu kultūru un kolēģus!