Ismerd meg a technológia és
vállalati kockázatkezelési csapatot

Mivel foglalkozunk?

A PwC egyik legnagyobb üzletága a Könyvvizsgálati üzletág (Assurance). Az Alapvető könyvvizsgálati szolgáltatások mellett az Értéknövelt könyvvizsgálati szolgáltatások (Broader Assurance Services, BAS) üzletágunk két csapatát mutatjuk be.

Ismerd meg a Kiberbiztonsági és adatvédelmi csapatot!Hazai és nemzetközi ügyfeleinknek segítünk kibervédelem és információbiztonság területén stratégiától kezdve egészen a megvalósításig. Egyik projektünkön az ügyfelünk kibervédelmi módszereinek érettségét értékeljük és módosításokat javaslunk, máskor ügyfelünk hálózati architektúrájának biztonsági aspektusait vizsgáljuk IT és OT területen egyaránt. Innovatív képzési módszerekkel fejlesztjük a munkavállalók tudatosságát, vagy éppen felsővezetőknek szimuláljuk, hogy mi történik, amikor megtámadják rendszereiket. Megfelelő kiberbiztonsági megoldások bevezetését támogatjuk, tervezzük, felhőben vagy on-prem megoldások területén, technikai tesztelést végzünk, alkalmanként pedig  kibervédelmi kontrollokat ellenőrzünk vagy javaslunk.

Media player

Feladatok az SAP csapatában

Az SAP/ERP csapatban az SAP-hoz kapcsolódó tanácsadással foglalkozunk az alábbi területek mentén:
  • SAP Controls&Security: SAP IT kontrollok és SAP riportok tesztelését végezzük pl. belső kontroll környezet vizsgálata során. Itt az SAP Basis modul biztonsági beállításait és SAP konfigurációkat kell tudni értelmezni, illetve ABAP kód megértési ismeretek is hasznosak.
  • SAP jogosultság kialakítás: SAP felhasználói szerepek összeférhetetlenség vizsgálata, új szerep koncepció és szerepek kialakítása, SAP GRC Access Controls bevezetés.
  • SAP S/4HANA bevezetés tanácsadás: S/4HANA átállás előkészítése, nemzetközi SAP rendszer bevezetés magyarországi megfelelőség beállítása (áfa, egyéb adók, számvitel), SAP S/4HANA Finance modul bevezetés szakértői támogatása.​​​​​​​
Ezen felül végzünk ERP (SAP, Microsoft Dynamics, Oracle Financials) bevezetés minőségbiztosítást, projektmenedzsmentet, valamint projektmenedzsment képzéseket is tartunk képzésközpontunkkal, a PwC’s Academy-vel közösen.

Négy érv a technológia és vállalati kockázatkezelési csapathoz való csatlakozás mellett

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző szektorokból és régiókból;
  • Nemzetközi csapat, széleskörű szakértői tudás;
  • Gyors fejlődési és előrelépési lehetőség, személyre szabott karrierút és mentoring;
  • A csapatmunka fontos része a mindennapjainknak.

Projektmunkák

Kiber területen ilyen jellegű projektek várnak rád:
  • dokumentumok írása, elemzése, architektúra vizsgálata, technikai megoldások tervezése, implementáció vagy konfiguráció vizsgálat feladattól függően

SAP területen erre számíthatsz:
  • vizsgálati dokumentumok írása, SAP beállítások elemzése, biztonsági architektúra vizsgálata, SAP egyedi és kompozit szerepek vizsgálata, kialakítása, SAP customizing beállítások, SAP implementáció vagy konfiguráció vizsgálat feladattól függően

Csapatmunka és upskilling

  • Egyezetetések csapaton belül és más területekkel (országtól függetlenül) nemzetközi csapatokkal
  • Tudásod folyamatos bővítése személyre szabott oktatási csomaggal (SAP Learning Hub-ra támaszkodva),
  • Tapasztalatcsere a területen dolgozó kollégákkal

Nők és a technológia

Büszkék vagyunk arra, hogy magyarországi közvetlen versenytársaink közül nálunk a legmagasabb a menedzsment felsővezetésében a nők aránya. A technológia és vállalati kockázatkezelési csapatainak menedzser és afeletti részében fele-arányban osztoznak nők és férfiak.
Elkötelezettek vagyunk, hogy erősítsük a nők jelenlétét technológiai területeken is, így évek óta aktívan támogatjuk a Skool csapatát. Több éve mentorokat biztosítunk és 10 hetes mentorálást nyújtanak kollégáink középiskolás, technológia iránt elkötelezett lányoknak. Skool programozási workshopok házigazdái voltunk, és további hasonló, nőket integráló kezdeményezések támogatói vagyunk.

Ismerd meg a csapatot

Nagyszerű lehetőség

„A PwC nagyszerű lehetőséget biztosít, hogy megtapasztalhasd a felelősségvállalást a beosztásodnak megfelelő szinten. Esélyed nyílik több országon és kultúrán keresztüli nagy méretű projektek felügyeletére, közepes méretű projektek szakmai vezetésére, valamint kisebb önálló projektek elvégzésére is. Mindez lehetőséget biztosít arra, hogy fejleszd a csapaton belüli irányítási, valamint magyar vagy idegen nyelvű történő kommunikációs képességeidet. Megismerheted továbbá a PwC és más hasonló méretű cégek működését is, és jelentős szerepet tölthetsz be ebben az összetett és precíz rendszerben.”
Serdült János
Vezető cyber tanácsadó, PwC Magyarország
Nemzetközi projektek
„Cybersecurity szakemberként azért szeretek a PwC-nél dolgozni, mert olyan nagy volumenű nemzetközi projektekben kamatoztathatom meglévő tudásomat, melyek változatosak és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítanak számomra. Továbbá számomra különösen fontos, hogy a cég vezetése nyitott az innovációs ötleteimre és támogat azok megvalósításában. Örülök, hogy egy folyamatosan fejlődő cégben dolgozhatok, és egy fiatalos csapat részese lehetek."
Nagy Gábor
Cyber menedzser, PwC Magyarország

Értékteremtő munka

„Korábban rengeteget gondolkoztam azon, hogy mi munkám valódi célja és úgy érzem, hogy a PwC-nél megkaptam a kérdésemre a választ. Számomra az értékteremtés. Egyrészt az ügyfelek felé, másrészt viszont saját magam felé, hiszen a szakmai fejlődésemről csakúgy, mint a karrieremről nekem kell gondoskodnom. Vagy mégsem csak nekem kell?! A PwC-nél jól strukturált karrier utat találtam egy mind emberileg mind szakmailag támogató csapatban, ahol tényleg csupán annyi a feladatom, hogy becsülettel elvégezzem a munkám, mert a támogatást és előrelépést a cég biztosítja..”

Juhász Viktor
Cyber Tanácsadó, PwC Magyarország

Változatos kihívások

„A munkám során motivál, hogy folyamatosak a kihívások és mindig jön egy új feladat, amiben el kell mélyülni, hogy megtaláljam a megoldást. Az on-the-job tanulás mellett pedig nagy hangsúlyt fektet a csapatom az önfejlesztésre is: az SAP Learning Hubon keresztül szakértők által készített tananyagokhoz férek hozzá, valamint lehetőségem van SAP tanúsítványt szerezni."
Vavrovics Dániel
Vezető SAP tanácsadó, PwC Magyarország

Kapcsolat

Nagy Diána

 Head of Talent Acquisition & Employer Branding

Linkedin Follow   E-mail

Szaller Dávid

Senior Employer Branding Specialist

Dicsa Zsuzsanna
Senior Recruitment Consultant

Magyarosi Tímea

Barbócz Magdolna

Madarász Laura
Recruitment Consultant