Careers at PwC Estonia
​​​​​​​

Join our community of solvers

Käimasolevad konkursid leiad SIIT.

Sinu karjäär koos meiega - mis Sind ees ootab?

Oma karjääri PwC’s võid Sa alustada ülikooliõpingute lõpusirgel olles või juba kogenud spetsialistina. Meie meeskonda on alati teretulnud tegusad inimesed, kes soovivad olla osaks maailma ühest edukaimast rahvusvahelisest audiitor- ja ärikonsultatsioonide ettevõttest. Meie eesmärgiks on olla oma ala ekspertideks ja pakkuda Sulle parimat isiklikku arengut võimaldavat keskkonda.
​​​​​​​

Eesti PwC kontoris töötab üle 220 inimese. Meid iseloomustab positiivsus, arengule suunatus, püüdlus parima tulemuse nimel ning veendumus, et koostöös on kõik võimalik!

img1
img1

Aga fun...?

Ja muidugi mahub meie tööellu palju enamat kui töö! Koos teeme (palju!) sporti, korraldame suvepäevi, jõulu- ja kevadpidusid. Kord kuus on meie kalendrites Happy Hour’id, mille käigus saame lisaks mõnusale seltskonnale nautida mõnda põnevat tegevust, kuulata huvitavat külalist või hoopis panna end proovile harjumatus olukorras.. Oleme lavastanud teatrietendusi, korraldanud filmifestivale ja talendikonkursse ning tihti leiab meie kolleege meie üritustel DJ või õhtujuhi ametis.


Lisaks ise laval ülesastumisele käime ühiselt ka teatris või kinos, tähistame vastlapäevi vastlakuklite ja ühise liulaskmisega ning Eesti Vabariigi sünnipäevi kama ja kiluvõileibadega. Ja väga heal meelel ulatame oma ühise abikäe neile, kes seda vajavad – olgu nendeks siis puudustkannatavad lapsed, kodu kaotanud loomad või hoopis noorendamist ootav mets.

​​​​​​​Kas tundsid selles kirjelduses ära oma järgmise töökoha? Suurepärane, me juba ootame Sind!


Take a look at our recruitment process for STUDENTS/GRADUATES or EXPERIENCED CANDIDATES.

Tutvu meie värbamistiimiga

img1
Alice Ligi
PwC Eesti personalijuht
alice.ligi@pwc.com
img1
Nele-Brit Nummu
PwC Eesti personalispetsialist
nele-brit.nummu@pwc.com