Tule meile auditi noorem-projektijuhiks!

Liitu meie tiimiga
Tutvu meie tiimiga!

Miks võiksid teha oma karjäärivaliku just auditivaldkonna kasuks? ​​​​​​​

Auditi noorem-projektijuhina omandad oskused mis toetavad Sinu arengut mitmekülgselt ning tulevad kasuks pea kõigis eluvaldkondades. Mõned märksõnad, mis vaieldamatult audititööd iseloomustavad:

NETWORK – töötad tiimis tõeliste oma ala ekspertidega ning puutud kokku Eesti edukaimate ettevõtete tippjuhtidega. Sel moel saab ka Sinust tõeliselt ägeda tutvusringkonnaga ekspert. 

INVESTEERING – audiitorina saad ettevõtte finantsidest täies mahus ülevaate ning analüüsi käigus näed numbrite taha. Selliste teadmistega saad ka enda isiklikud investeerimisotsused edukamalt ellu viia ning väärtuslikud teadmised on meie arust üks parimaid investeeringuid endasse üldse!

PROJEKTIJUHTIMINE – auditi noorem-projektijuhina õpid väga kiirelt juhtima nii protsesse kui inimesi, võttes vastutust ja tehes koostööd. Töö käigus õnnestub Sul suhelda kliendiga, teiste tiimiliikmetega, juhendada meie kompetentsikeskuse kolleege ning viia läbi auditi protseduure. Ole mureta, me toetame ja õpetame Sind ning üksi nuputama ei pea!

KARJÄÄR – tsiteerides head auditikolleegi, siis „PwC-s õpib aastaga rohkem kui 3 aastaga ülikoolis!“. Meie hindame ja peame oluliseks ka Sinu õpinguid, kuid julgeme väita, et liitudes meiega, on kiire areng professionaalsetes oskustes ning finantsteadmistes garanteeritud.

PROBLEEMILAHENDUSOSKUS – audiitorina tuleb Sul töös ette põnevaid väljakutseid, millele koos tiimiga lahendused leida. Omandad oskused eesmärkide seadmisest ja aja planeerimisest kuni muutlike oludega toimetuleku ning eneseregulatsioonini välja. Sinust saab tõeline problem solver master!

KOGEMUSED – meiega näed ja koged rohkem! Sul on võimalus suhelda rohkem kui 150st erinevast riigist pärit PwC kolleegiga, omandada kõrgtasemel erialase inglise keele oskus ning viia oma digivõimekus järgmisele tasemele!

Liitu ka Sina meiega, kui tunned end ära järgnevas...

TEADMISED
Oled juba omandanud või lähiajal omandamas kõrgharidust ning sul on baasteadmised finantsarvestusest ja - analüüsist. Oled vilunud exceli kasutaja ja suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.
UUDISHIMU
Oled analüütilise mõtlemisega, sul on tahe näha suurt pilti, tegeleda andmetega ning nende põhjal järeldusi teha.
MEESKONNAHING

Oled tiimimängija, kes säilitab rahu ka pingelistes oludes ja kellele saab alati loota.

Hindame kõrgelt mitmekesisust - meie meeskonnas ootavad sind erinevate põnevate kogemustega inimesed, keda kõiki liidavad meie ühised väärtused.

Meiega liitudes võid tuttavaks saada näiteks Edwardiga, kes on lõpetamas oma bakalaureuseõpinguid ning kes alustas alles hiljaaegu meie juures praktikandina, kuid on teinud kiiret karjääri ja töötab juba täna projektijuhina. Samuti võid kohtuda Reneega, kes tegi mõni aeg tagasi oma elus karjääripöörde ning avastas enda jaoks auditimaailma, ühildades seda täna edukalt oma magistriõpingutega; või hoopis Angelikaga, kes tegeles pikalt era-ettevõtlusega, kuid soovis enda proovile panna hoopis rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud konsultatsiooniettevõttes ning kellest on tänaseks saanud väga edukas auditi projektijuht.